Lapas karte
AA+A++
A AAA

Bērnudārzs "Cīrulītis"

Rudens

19.09.2022

7b.jpgPagājušā nedēļa mazajiem cīrulīšiem bija ļoti darbīga un emocijām bagāta. Kopīgi izveidoja krāsainu rudens ziedu saulīti, paldies vecākiem par skaistajiem rudens ziediem. Bērni paši stādīja savus laimes kokus, kurus vēros, pētīs kā no zīles izaugs ozoli. Sadarbībā  ar FK Tukums 2000 sagatavošanas grupas bērni piedalījās ikgadējā futbola dienā, kā arī liels paldies J.Kožeurovam par sportiskām aktivitāšu iespējām bērnudārzā. Katra rudens diena bija smaidu un prieka pilna.

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Ģimenes dienas koncerts

23.05.2022

g4.jpgĢimene ir kā mūzika

Dažas augstākas notis, 

Dažas zemākas notis, 

Bet neskatoties ne uz ko,

Tā ir pati skaistākā dziesma.

Piektdien “Cīrulītī” notika ļoti mīļš un ģimenisks ģimenes dienas koncerts.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Baltā galdauta svētki

03.05.2022

bgs6.jpgŠodien mazie “Cīrulīši” svinēja Baltā galdauta svētkus. Irlavas kultūras nama ansamblis “Mazulīši” iepriecināja ar skaitām dziesmām. Lai skaistas svētku svinēšanas tradīcijas katrā ģimenē!

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Lielā talka

29.04.2022

t8.jpgŠodien mazie “Cīrulīši” piedalījās Lielajā Talkā. Bērni stādīja pavasara ziedus, izzāģēja ābeles, lasīja atkritumus Vasku teritorijā. Paldies vecākiem par atnestajiem pavasara ziediem. Dzīvosim skaistā un sakoptā vidē!

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Olimpiskā diena

22.04.2022

o2.jpgŠodien mazie “cīrulīši” piedalījās Olimpiskajā dienā. Visas nedēļas garumā bērni apguva dažādus sporta veidus, piedalījās riteņbraukšanas sacensībās, “ Cīrulīša” maratonā, veica Olimpiskās dienas vingrojuma kompleksu. Lai visiem kustību prieks ir kā dzīvesveids un saglabājas ik dienu!

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Lieldienas

21.04.2022

l9.jpg19.aprīlī saulainajā dienā skanot dziesmām, ejot rotaļās, skaitot tautasdziesmas, krāsojot olas un ievērojot dažādas Lieldienu tradīcijas mazie “cīrulīši” svinēja Lieldienas. Rotaļas un kopīga darbošanās bērniem radīja lielu prieku.

Lasīt visu ziņu galerija (13)

Lieldienu izstāde

11.04.2022

l1.jpg“ Cīrulītī” ir pašas čaklākās un radošākās ģimenes. Paldies vecākiem par atbalstu kopīgi ar bērniem veidojot Lieldienu izstādi, pateicoties jums svētku gaidīšanas laiks ir daudz jaukāks un priecīgāks.

Lasīt visu ziņu galerija (16)
Pasākumu kalendārs

Jaunākās galerijas


back to top