Lapas karte
AA+A++
A AAA

Bērnudārzs "Cīrulītis"

Priecīgus un gaišus svētkus!

23.12.2022

Sniegpārsliņu zābakos, piparkūku mētelītī,

Mazliet smaržodams pēc krustnagliņām un zeltainā vaska,

Šurp brien klusais Ziemassvētku brīnums.

Parspīti dažādiem vīrusiem, mazie Cīrulīši uzbūra Ziemassvētku noskaņu arī dārziņā! Cepa piparkūkas, gāja rotaļās, ballējās.

17z.jpgPriecīgus, cerības pilnus Ziemassvētkus un VESELĪGU, saticīgu jauno gadu!

Lasīt visu ziņu galerija (15)

Meistarklase

23.12.2022

11z.jpgMazie Cīrulīši trīs pirmdienas pēc kārtas piedalījās meistarklasē zīmējot, rakstot Ziemassvētku vecītim vēstuli, veidoja trīs lielus sniegavīrus un veidoja 3D sniegpārsliņas grupu eglītēm.

Lasīt visu ziņu galerija (14)

Sporta diena

13.12.2022

15s.jpg6.decembrī Irlavas sporta nams sadarbība ar Irlavas kultūras namu organizēja sporta dienu. Piedalījās bērni no Irlavas pamatskolas 1.klase,2.klase un pirmsskolas grupiņas. Paldies 9.klases skolēniem, kuri iesaistījās un līdzdarbojas kopa ar mazajiem sportistiem. Aizrautīgi sportojot laiks paskrēja nemanot ar lielu aizrautību un gandariīuma sajūtu.

Lasīt visu ziņu galerija (0) galerija (16)

Izstāde "Sens tik sens...,"

24.11.2022

Jau no oktobra sākuma mazo cīrulīšu vecāki tika aicināti iesaistīties izstādes veidošanā “ Sens tik sens…,” kuras mērķis bija parādīt bērniem bagādīgo  vēstures mantojumu, kultūras vērtības un stiprināt patriotismu. Paldies vecākiem par iesaistīšanos izstādes veidošanā.

Latvijas dzimšanas diena

24.11.2022

6d.jpg17. novembrī mazie cīrulīši svinēja Latvijas dzimšanas dienu. Īpaša svētku un kopības sajūta valdīja šai dienā ar dziesmām, pašgatavotām svētku kūkām un svecīšu gaismas ceļu pagalmā.

Lasīt visu ziņu galerija (12)

Mārtiņdiena

08.11.2022

5m.jpgŠodien visas dienas garumā mazie “Cīrulīši” ieskandināja Mārtiņdienu. Svētku rītā bērni pulcējās, lai kopā ar Mārtiņdienas saimnieci  varētu atvadīties no rudens un sagaidīt ziemas tuvošanos ar dziesmām, rotaļām, mīklām un ticējumiem.  Pārsteiguma moments bija laukā desiņu cepšana. Pēcpusdienā bērnudārzu ierībināja  ķekatnieki – Irlavas folkloras kopa “ Atbunga.” Kopā ar bērniem ejot jautrās Mārtiņdienas rotaļās un klausoties folkloras kopas sagatavotās dziesmas.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Rudens

31.10.2022

Rudentiņam rudenī,