Lapas karte
AA+A++
A AAA

Bērnudārzs "Cīrulītis"

Baltā galdauta svētki

03.05.2022

bgs6.jpgŠodien mazie “Cīrulīši” svinēja Baltā galdauta svētkus. Irlavas kultūras nama ansamblis “Mazulīši” iepriecināja ar skaitām dziesmām. Lai skaistas svētku svinēšanas tradīcijas katrā ģimenē!

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Lielā talka

29.04.2022

t8.jpgŠodien mazie “Cīrulīši” piedalījās Lielajā Talkā. Bērni stādīja pavasara ziedus, izzāģēja ābeles, lasīja atkritumus Vasku teritorijā. Paldies vecākiem par atnestajiem pavasara ziediem. Dzīvosim skaistā un sakoptā vidē!

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Olimpiskā diena

22.04.2022

o2.jpgŠodien mazie “cīrulīši” piedalījās Olimpiskajā dienā. Visas nedēļas garumā bērni apguva dažādus sporta veidus, piedalījās riteņbraukšanas sacensībās, “ Cīrulīša” maratonā, veica Olimpiskās dienas vingrojuma kompleksu. Lai visiem kustību prieks ir kā dzīvesveids un saglabājas ik dienu!

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Lieldienas

21.04.2022

l9.jpg19.aprīlī saulainajā dienā skanot dziesmām, ejot rotaļās, skaitot tautasdziesmas, krāsojot olas un ievērojot dažādas Lieldienu tradīcijas mazie “cīrulīši” svinēja Lieldienas. Rotaļas un kopīga darbošanās bērniem radīja lielu prieku.

Lasīt visu ziņu galerija (13)

Lieldienu izstāde

11.04.2022

l1.jpg“ Cīrulītī” ir pašas čaklākās un radošākās ģimenes. Paldies vecākiem par atbalstu kopīgi ar bērniem veidojot Lieldienu izstādi, pateicoties jums svētku gaidīšanas laiks ir daudz jaukāks un priecīgāks.

Lasīt visu ziņu galerija (16)

Teātra diena

25.03.2022

whatsapp-image-2022-03-25-at-16-11-42-1.jpgSvētdien tiek atzīmēta Starptautiskā teātra diena, tāpēc šodien mazie cīrulīši teatralizēja uzvedumus.  Bērni pārtapa dažādos tēlos un izspēlēja iemīļotākās latviešu tautas pasakas - Zvēri un abras taisītājs, Kukulītis, Vecīša cimdiņš. Esam kļuvuši bagātāki ar spilgtām emocijām no teātra izrādēm.

Lasīt visu ziņu galerija (13)

Pasaules ūdens diena

22.03.2022

Šodien tiek atzīmēta Pasaules ūdens diena, mazajiem cīrulīšiem notika dažādas aktivitātes - eksperimenti, radošie darbi, izzinošas prezentācijas, augu sēšana, pastaiga uz Abavas upi un lapu laiviņas palaišana ūdenī. Aktīvi darbojoties, bērni ieguva gan izglītojošu informāciju, gan pozitīvas emocijas.

Lasīt visu ziņu galerija (0)
Pasākumu kalendārs

Jaunākās galerijas


back to top