Zaļais karogs

19.09.2024

whatsapp-image-2024-09-16-at-10-49-17.webpEsam lepni - Irlavas ekoskolai jau 17 reizi pieškirts starptautiskais Zaļais karogs!
Svinīgā apbalvošanas ceremonija notika 11.septembrī Latvijas Naciobālajā bibliotēkā.  Katru gadu Ekoskolu nacionālā žūrija rūpīgi analizē mācību iestāžu paveikto mācību gada laikā, ņemot vērā Ekoskolu programmas kritērijus un 7 soļu metodoloģiju. Mācību iestāžu veikumu izvērtē pārstāvji no plaši pārstāvētas žūrijas: Viedās administrācijas un reģionālās attīstības ministrija, Baltijas Vides forums, Zaļā brīvība, Latvijas Dabas fonds, Vides izglītotaju asociācija, Valsts Izglītības Satura centrs, SIA ''ZAAO'' Dabas un tehnoloģiju parks URDA, UNESCO LNK un Vides Izglītības fonds (FEE).
Šogad kopā tika apbalvotas 195 izglītības iestādes, no tām 90 izglītības iestādes saņēma prestižo starptautisko Zaļo karogu.

Paldies ekopadomei, visiem skolēniem un pedagogiem par vēlmi darboties vides labā un ilgtspējas attīstības veicināšanā mūsu skolā! Turpinām ar zaļajiem darbiņiem!