Liepājas teātra izrādes ,,Polianna’’ apmeklējums

29.03.2023

skolss.jpg21. martā Irlavas pamatskolas 5., 6. un 7. klases skolēni devās uz Liepāju, lai noskatītos Justīnes Kļavas izrādi ,,Polianna’’, kas veidota pēc Eleonoras H. Poteres romāna motīviem. Skolēniem bija iespēja ielūkoties vienpadsmit gadu vecās Poliannas dzīvē, kura ar prieka spēles palīdzību pierādīja apkārtējiem, ka pasaule ir jauka vieta, kurā dzīvot. Izrāde bija ļoti jauka, pamācoša, tā lika padomāt, just līdzi varoņu pārdzīvojumiem.

Izrādes laikā skolēni iepazina teātra aktieru māksliniecisko darbību, vienlaikus paplašinot savu redzesloku. Iegūtās zināšanas skolēniem noderēs latviešu literatūras stundās, kā arī skolas teātra pulciņa nodarbībās.

Paldies par iespēju Valsts programmas ,,Latvijas skolas soma’’ ietvaros noskatīties šo jauko Liepājas teātra izrādi. Skolotāja Dace Krūmiņa