Lapas karte
AA+A++
A AAA

Pasākumi

Pārgājiens gar jūru 2022

16.08.2022 - 17.08.2022

2a.jpgŠovasar 16.-17. augustā, siltajā laikā, Irlavas skolas 30 skolēni un 7 skolotāji par projekta piešķirto finansējumu devās divu dienu un 14 km pārgājienā gar jūras krastu. Pa ceļam vērojām jūras un vēja nedarbus - izskalotos krastus un izgāztos kokus, pētījām putnus un jūras aļģes, daudz peldējāmies, paši cēlām teltis un gatavojām. Projekta organizatores Irlavas skolas devītās klases meitenes Santa, Lāsma, Liāna saorganizēja autobusu, nepieciešamo gulēšanai, teltis un pārtiku divām dienām. Skolēniem bija iespēja divas dienas baudīt sauli un silto jūras ūdeni, satikt savus draugus aktīvi atpūsties. 

Projekts īstenots konkursa "Tukuma novada jauniešu iniciatīvu projektu konkurss" ietvaros ar Tukuma novada Izglītības pārvaldes atbalstu un Tukuma novada pašvaldības finansējumu.

Lasīt visu ziņu galerija (20)

PROJEKTA DIENA

29.08.2018

20180807-125229-1296x972orig.jpgDivas interesantas dienas Irlavas skolas skolēniem.. 

Pateicoties Tukuma novada Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra piedāvātai iespējai piedalīties projektu konkursā un saņemt finansējumu, Irlavas skolas skolēni piedzīvoja divas neaizmirstamas dienas. 9. klases meitenes Samija, Baiba un Alise skolotāja Kaspara Reihmaņa vadībā izstrādāja projektu „Aktīva, radoša brīvā laika pavadīšana jūras krastā,” . Projekts īstenojās 7. augustā, kad 30 Irlavas skolēni 5 skolotāju vadībā ieradās Ķesterciemā. 10 km attālumu līdz Apšuciemam visi projektā iesaistītie veica kājām. Pārgājiena laikā skolēni meklēja piemērotus materiālus radošam grupu darbam , „Sapņu sēta” -akmentiņus, gliemežvākus, zariņus . 
Plieņciemā skolēnus sagaidīja Engures vidusskolas 8.klases skolēns Miks. Viņš pastāstīja par Plieņciema vēsturi, par to, kā vietējie iedzīvotāji rūpējas par Plieņciema Balto kāpu, kā saglabā un saudzē vidi. Stāstījums bija interesants. Paldies Mikam! 
Apšuciemā visi aktīvi atpūtās-peldējās, pastaigājās, piedalījās sporta aktivitātēs un radošajā grupu darbā. Nakti projekta dalībnieki pavadīja teltīs. Nākamās dienas izskaņā visi svaigā gaisa un aktivitāšu nogurdināti, bet smaidīgi devās atpakaļ uz mājām-Irlavu. 
Beidzot projektu, visus vienoja viena doma-cik labi būtu nākamvasar piedzīvojumu atkārtot. 
Paldies Tukuma novada Izglītības pārvaldei par finansējumu! 

9. klases skolniece Jeļizaveta Ariko 

Lasīt visu ziņu galerija (3)
Pasākumu kalendārs

Jaunākās galerijas


EkoskolaSkolas somaSkola 2030e-klase

uzdevumiIrlavas skola Ex libris
back to top