Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aktualitātes

EJAM DABĀ

19.06.2021

ejam-dabaorig.jpg

PASAULES BIŠU DIENA

29.05.2021

img-20210521-wa0017orig.jpgPasaules bišu dienā ciemos pie vizuālās mākslas skolotājas - bitenieces Sanitas

Lasīt visu ziņu galerija (9)

PĒDĒJAIS ZVANS

26.05.2021

20210515-124239orig.jpgŠis mirklis īpašs ir un neparasts..

Lasīt visu ziņu galerija (9)

MANAS DZIMTAS RECEPTES

25.05.2021

img-20210506-wa0008orig.jpgEkopadome apkopojusi ēdienu receptes un ir izveidojusi pat foto grāmatu "Manas dzimtas receptes". Bet Daniela Virša ģimenes vēsturiskā recepte "Melleņu klimpas" ir pieteikta Irlavas kulinārajam mantojumam. Pagastiņā esam bagāti ar ģimeniskām tradīcijām un svētkiem piestāv bagātīgi klāts galds. Tas ir brīnišķīgi, ja varam šobrīd - karantīnas laikā, kad mājās tiek gatavots vairāk kā jebkad - izvēlēties kādu no mūsu pašu vietējām receptēm. Iedvesmojoties gan no sāļiem, gan saldiem kārumiem, aicinam nogaršot piedāvātos ēdienus (pašiem vien tie jāpagatavo)!

     Liels paldies skolēniem un vecākiem par piedalīšanos! Paldies par recepšu gaumīgu noformēšanu! Īpašs paldies Konrāda un Toma ģimenei!
                    Lai visiem labi garšo!

Lasīt visu ziņu galerija (9)

PASAULES ZEMES DIENĀ - TALKOJAM!

07.05.2021

Atbalstot Lielās talkas dienu, jau visas nedēļas garumā skolēniwhatsapp-image-2021-05-05-at-11-13-40-1-copyorig.jpg talkoja savās mājās un ceļmalās, Abaviņas krastos. Sakopa pagalmus, iekopa dobes, stādīja košumkrūmus un puķes. 5. klases skolēni un audzinātāja devās sakopt Irlavas Studentkalnu. Diemžēl atkritumu maisi pildījās strauji...... Vēlreiz un vēlreiz atpūtniekiem jāatgādina - savāc aiz sevis atkritumus pēc tam, kad esi atpūties dabā. Tā būs saudzīga attieksme pret vidi mums apkārt un arī tās mazajiem iemītniekiem. Kopumā tika paveikts labs darbiņš, lai saudzētu vienu no Zemes ekosistēmēm - MEŽU. Dienas moto "Atjauno mūsu zemeslodi!", lieciena, ka mēs nedrīkstam būt vienaldzīgi par to, kas notiek mūsu apkārtnē, mūsu mežos, mūsu dabā.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

2020 - 2021 MĀCĪBU GADA NOSLĒGUMS

02.05.2021

20210530-161909orig.jpgIr mazliet skumīgi mums šodien, saņemot liecības zelta un baltas... Ir atkal aizskrējis skolas gads. Ir šodien satikti klases biedri un skolotāji. Un atkal jau - lai atvadītos... Šoreiz ar lielām, lielām cerībām raugāmies uz rudens pusi, varbūt viss būs kā agrāk...
   Paldies, mīļie vecāki, bez Jums mēs šogad nu nekādi! Īpašs paldies par izturību, palīdzību, līdzās sēdēšanu, sapratni! Paldies mūsu devītajiem, kuri allaž godam nesuši Irlavas skolas vārdu pāri novada robežām!
    Šodien lepojamies ar Zelta liecību saņēmējiem:

4. klasē - Jēkabs Šaripa
5. klasē - Enija Šteina
7. klasē - Elēna Šteina
9. klasē - Jūlija Kaminska
9. klasē - Daniels Virsis


Paldies tiem, kuri mācījušies tikai uz labi un teicami!

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs

Jaunākās galerijas


back to top