Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aktualitātes

Sveiks, topošais pirmklasniek!

21.02.2023

Sveiks topošais pirmklasniek!

Pirmklasnieks

Mīlestības nedēļa

20.02.2023

24.jpgNoslēgusies spraigā, krāsainā Mīlestības dienas- Labo domu un darbu nedēļa. Neliels ieskats tajā.

Pirmdiena- Baltā un diena bez Lamu vārdiem.

Otrdiena-  Sarkanā un Uzdāvini kaut ko...diena!

Trešdienā tērpāmies visdažādākajos Zilajos toņos un diena tika veltīta - Komplimentiem. Tik daudz to sen nebija dzirdēts.

Ceturtdiena - Zaļā un arī Apskāvienu diena, jo mīļuma nekad nevar būt par daudz.

Tā krāsaini, jautri, mīļi un nemanot paskrēja nedēļa. Visbeidzot - piektdiena- Violetā- Sacensību un Līdzi jušanas diena. Jestri notikumi visas dienas garumā: mācības, konkursi, dziedāšana, dejošana, balvas un dāvanas un kopā būšanas prieks.

Lasīt visu ziņu galerija (30)

Slidošana

03.02.2023

9.jpgMūsu skolas bērniem patīk sporta nodarbības gan skolā, gan ārpus tās. Reizi mēnesī visi no 1.- 9.kl. tiek vesti uz Tukuma  ledus halli, kur skolotāja Madara Breides vadībā un audzinātāju pieskatīti un uzmundrināti mācās  slidot. Un sanāk labi.

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Lidice 2023

03.02.2023

2.jpgŠie darbi veiksmīgi startējuši konkursā " Lidice" autori : Jēkabs Šaripa, Toms Reihmanis un Veronika Kurilenko skolotāja Kaspara Reihmaņa vadībā. Šā gada konkursa " Lidice 2023" tēma- " Deja".

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Jaunā gada pasākums

28.01.2023

3.jpgMācāmies, strādājam, sportojam un atpūšamies kopā, cienām gan savas ,gan citu tautu tradīcijas. Tā nu vadoties  pēc Austrumnieku kalendāra arī mūsu skolēni 27.01.2023. jautri ielēca Zaķa, Kaķa vai Melnā Ūdens Truša gadā. Konkursi, dejas, rotaļas, skaistas un interesantas maskas un galvenais prieks un laba enerģija bija tie ,kas piepildīja visu šo  dienu  un vakaru.

Lasīt visu ziņu galerija (11)
Pasākumu kalendārs

Jaunākās galerijas


EkoskolaSkolas somaSkola 2030e-klase

uzdevumiIrlavas skola Ex libris
back to top