Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aktualitātes

EKSPEDĪCIJĀ UZ LATVIJAS VALSTS MEŽIEM POPĒ

20.09.2021

ex12orig.jpg8. septembrī  6. un  5 . klases  skolēni devās ekspedīcijā  uz Latvijas valsts mežiem Popē. Tur mūs sagaidīja komanda,  ar kuras palīdzību 10 dažādās pieturās iepazinām meža zinātni, uzzinājām kā kopj jaunaudzes, retina mežu, mēra koka augstumu, nosaka koka vecumu. Pastāstīja no kā jāaizsargā mežs, skaitījām kokus un būvējām tiltu. 
Pa ceļam nedaudz apskatījām Talsu pilsētu un 26 m augsto Ūdrkalna skatu torni. Diena bija izdevusies! Paldies  sk. Kasparam par mums doto iespēju daudz uzzināt un redzēt.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

MĀCĪBU EKSKURSIJA

20.09.2021

ex21orig.jpg13. septembrī 3. un  6. klase devās  mācību ekskursijā!
Mūsu maršruts bija:  Jaunpils pils parks –mini zoo  “Silavas” – Saldus maiznīca -  skatu tornis pie Cieceres ezera – Brocēnu gaisa takas. 
Laika apstākļi mūs nelutināja, bet mājās atgriezāmies priecīgi un pozitīvām emocijām bagāti. Mini zoo daudz uzzinājām par dzīvniekiem, bija iespēja viņus arī barot un samīļot.
Saldus maizes ceptuvē mūs sagaidīja Kristīne un pastāstīja maizes cepšanas  noslēpumus. Redzējām kā maizīte rūgst, kā to cep. Degustējām dažādus maizes izstrādājumus. Īpaši novērtējām silto baltmaizi.
Brocēnu gaisa takās kārtīgi izkustējāmies.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

EJAM DABĀ

19.06.2021

ejam-dabaorig.jpg

PASAULES BIŠU DIENA

29.05.2021

img-20210521-wa0017orig.jpgPasaules bišu dienā ciemos pie vizuālās mākslas skolotājas - bitenieces Sanitas

Lasīt visu ziņu galerija (9)

PĒDĒJAIS ZVANS

26.05.2021

20210515-124239orig.jpgŠis mirklis īpašs ir un neparasts..

Lasīt visu ziņu galerija (9)

MANAS DZIMTAS RECEPTES

25.05.2021

img-20210506-wa0008orig.jpgEkopadome apkopojusi ēdienu receptes un ir izveidojusi pat foto grāmatu "Manas dzimtas receptes". Bet Daniela Virša ģimenes vēsturiskā recepte "Melleņu klimpas" ir pieteikta Irlavas kulinārajam mantojumam. Pagastiņā esam bagāti ar ģimeniskām tradīcijām un svētkiem piestāv bagātīgi klāts galds. Tas ir brīnišķīgi, ja varam šobrīd - karantīnas laikā, kad mājās tiek gatavots vairāk kā jebkad - izvēlēties kādu no mūsu pašu vietējām receptēm. Iedvesmojoties gan no sāļiem, gan saldiem kārumiem, aicinam nogaršot piedāvātos ēdienus (pašiem vien tie jāpagatavo)!

     Liels paldies skolēniem un vecākiem par piedalīšanos! Paldies par recepšu gaumīgu noformēšanu! Īpašs paldies Konrāda un Toma ģimenei!
                    Lai visiem labi garšo!

Lasīt visu ziņu galerija (9)
Pasākumu kalendārs

Jaunākās galerijas


EkoskolaSkolas somaSkola 2030e-klase

uzdevumiIrlavas skola Ex libris
back to top