Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aktualitātes

2020 - 2021 MĀCĪBU GADA NOSLĒGUMS

02.05.2021

20210530-161909orig.jpgIr mazliet skumīgi mums šodien, saņemot liecības zelta un baltas... Ir atkal aizskrējis skolas gads. Ir šodien satikti klases biedri un skolotāji. Un atkal jau - lai atvadītos... Šoreiz ar lielām, lielām cerībām raugāmies uz rudens pusi, varbūt viss būs kā agrāk...
   Paldies, mīļie vecāki, bez Jums mēs šogad nu nekādi! Īpašs paldies par izturību, palīdzību, līdzās sēdēšanu, sapratni! Paldies mūsu devītajiem, kuri allaž godam nesuši Irlavas skolas vārdu pāri novada robežām!
    Šodien lepojamies ar Zelta liecību saņēmējiem:

4. klasē - Jēkabs Šaripa
5. klasē - Enija Šteina
7. klasē - Elēna Šteina
9. klasē - Jūlija Kaminska
9. klasē - Daniels Virsis


Paldies tiem, kuri mācījušies tikai uz labi un teicami!

Lasīt visu ziņu

VESELĪGO NAŠĶU MEISTARKLASE

27.04.2021

img-20210421-wa0016orig.jpgEkopadomes plānotajai našķu gatavošanas meistarklasei skolēni labprāt atsaucās, lai gan tā notika attālinātā režīmā. Aicinājums - rast alternatīvu veikala saldumiem un pagatavot veselīgos našķus mājās. Rezultātā tapa gardi kokteiļi, mājas cepumi, graudaugu batoniņi, kēksi, saldie ēdieni un sorberti. Mūsu ieteikums ir vairāk gatavot mājās, izmantojot zināmus Latvijas produktus. Cukuru aizstāt ar augļiem, ogām, riekstiem!
      Paldies skolēniem un viņu vecākiem par atsaucību, ēdienu daudzveidību, ieinteresētību arī citiem skolas un klases biedriem pievērsties veselīgiem našķiem!

Lasīt visu ziņu galerija (15)

MEŽA UN ŪDENS DIENAS

06.04.2021

img-4548orig.jpgArī mēs atbalstām Starptautiskās Meža un Ūdens dienas
        Starptautiskajā Meža dienā - 21. martā, nobildējāmies katrs pie sava īpašā koka, bet, izveidojot foto kolāžu, bijām vienoti cieņā pret mežu un tā vērtībām. Savukārt Ūdens dienā - 22. martā apmeklējām savu Peņķu veselības avotiņu skolas tuvumā un zīmējām plakātus - ko mums katram nozīmē tīrs ūdens un pietiekamā daudzumā.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

STARPTAUTISKAIS BĒRNU MĀKSLAS KONKURSS LIDICE 2021

01.04.2021

whatsapp-image-2021-03-16-at-17-16-22orig.jpgKā jau katru gadu, arī šogad Irlavas skola piedalās Starptautiskajā bērnu mākslas konkursā "Lidice 2021" Un jau otro gadu pēc kārtas, skolēnu darbi gūst atzinību un izcīna iespēju piedalīties konkursa trešajā kārtā - Čehijas Republikā. "Lidice 2020" Keramikas pulciņa bērnu darbs "Putni" aizceļoja uz Čehiju, un tagadējā 5. klase ieguva Atzinības rakstu. Šī gada 49. konkursa "Lidice 2021" tēma bija "ROBOTS un mākslīgais intelekts". No Tukuma novada pirmajā kārtā Tukumā, piedalījās 113 darbiņi, bet 99 dalībnieku darbi tika izvirzīti tālāk uz otro, uz valsts kārtu. Tajā, jau tradicionāli, piedalījās arī mūsu skolas 3 pulciņu skolēni ar saviem darbiem:
Skolotāja Kaspara Reihmaņa Kokapstrādes pulciņa dalībnieki - Toms Reihmanis, Konrāds Mednis, Jēkabs Šaripa - iegūstot Atzinības rakstus.
Skolotājas Sanitas Breides Netradicionālo rokdarbu pulciņa dalībnieki - Samanta Staudža un Jēkabs Šaripa - iegūstot Pateicības.
Bet skolotājas Sanitas Breides Keramikas pulciņa skolēni - Valters Erzams un Samanta Staudža ar darbu "Robots Skrūve ar savu kaķi" - ieguva Atzinības rakstus un tika izvirzīti uz trešo kārtu, uz Čehijas Republiku. Un nu jau divus gadus Irlavas skolas Keramikas pulciņa skolēnu darbiņi tiek aizvesti uz Čehiju, tā mūsu skolas vārdu nesot pāri Latvijas robežām.
Leposimies un priecāsimies visi kopā!

Lasīt visu ziņu galerija (6)

SILTO DŽEMPERU DIENA

22.02.2021

da6e0bdb-a25c-421a-a5ca-eb52ad1d8d3forig.jpg"Silto džemperu dienā", kaut attālināti, uzvilkām siltus džemperus, kājās uzāvām siltākos zābakus, samazinājām telpās siltumu un devāmies dabā! Šogad īpaši skaistajā - mirguļojošajā, sniegotajā baltumā. Tie, kuri palika mājās, uzvilka mīļākās zeķes vai brīnumsiltās čības  un devās gatavot dārzeņu salātus vai veselīgos siltos ēdienus, izmantojot videi draudzīgus produktus.
   Tā bija reāla rīcība klimata labā!
Paldies skolēniem, kuri atsaucās un vecākiem, kuri palīdzēja ar filmēšanas darbiem!

Lasīt visu ziņu galerija (6)
Pasākumu kalendārs

Jaunākās galerijas


back to top