Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aktualitātes

Eko pārgājiens 2023!

30.05.2023

whatsapp-image-2023-05-30-at-11-27-32.jpgPriecīgi par Latvijas uzvaru hokeja čempionātā, 29. maijā 1.- 8. klase tomēr devās ikgadējā pavasara pārgājienā. Dažas klases gāja 7 km, citas 11km. Visi izturēja, bija priecīgi, jo šobrīd Latvijas daba mums dāvā īstu krāšņumu! Uzdevumi bija gan par bioloģisko daudzveidību, gan tādi, kur jāizpaužas radoši un aktraktīvi, piemēram, foto palēcienā, foto - 5 kājas, 3 rokas, 1 galva, u.c.

Bija vairāki nosacījumi:
1. Dabā ejot ko atnesi, to aiznes!
2. Maizītes daudzreiz lietojamās kastītēs.
3. Ūdens savā pudelē.
Bija arī iespēja ielūkoties Sātu baznīcā, baudīt burvīgās ainavas, kas paveras no baznīcas kalna, pa ceļam samīļot zirgus , uzkāpt kokos un
piknikot dabā.  
Skolā veidosim foto galeriju "Irlavas pagasta daba skolēna acīm!" 
Liels paldies Ilzei Rupenheitei no Sātu baznīcas, visiem skolotājiem un skolēniem!
#Ekoskolas #VidesIzglītībasFonds

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Konkurss "ES SAVAI VIDEI- PAR ZAĻĀKU LATVIJU"

11.05.2023

11.jpgEsam paveikuši lielu darbu! Piedaloties konkursā "ES SAVAI VIDEI- PAR ZAĻĀKU LATVIJU" uzlabojot vidi un veicinot zaļo domāšanu, mazinot atkritumu daudzumu, ko radām ikdienā un inovatīvas idejas un otrreizējo lietu pārstrādi tapa priekš b/d ,,Cīrulītis" komandas "EKOMASTERI" izveidots  jaunradīts objekts "Darbarīku turētājs ".

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Ģimenes diena!

02.05.2023

gimd.jpg

Pūpolu stādīšana

24.04.2023

31.jpgAtzīmējot Zemes dienu, skolas teritorijā iestādījām pūpolus, lai atbalstītu vietējās tauriņu, bišu un citas bioloģiskajai daudzveidībai svarīgas populācijas. Šajā dienā atceramies un novērtējam visu, ko zeme mums sniedz!

Paldies Airai Ozoliņai par stādmateriālu!

Lielā talka!

22.04.2023

Lielā14.jpgs talkas ietvaros, Irlavas pamatskolas skolēni un skolotāji talkoja iestādes tuvākajā apkārtnē.

Lasīt visu ziņu galerija (30)

Nāc un piedalies Zemes dienas talkā Irlavas ekoskolā!

20.04.2023

whatsapp-image-2023-04-19-at-13-29-11.jpgZemes diena tēma "Ieguldi Mūsu Planētā!"

Aicinot ikvienu novērtēt zemi un visu ko tā mums sniedz, mēs, Irlavas ekoskola, 21.04. stādīsim pūpolvītolus, lai atbalstītu vietējās tauriņu, bišu un citu bioloģiskai daudzveidībai svarīgu organizsmu populācijas.

Pūpolvītols ir pirmais pavasara vēstnesis, kas nodrošina pirmo nektāru un ziedputekšņus bitēm. 

Kandavas LT atvērto durvju diena

18.04.2023

4.jpg14.aprīlī uz Kandavas LT atvērto durvju dienu devās arī Irlavas pamatskolas 8. un 9. klases audzēkņi, lai uzzinātu klātienē kādi būtu ieguvumi, pēc 9.klases izvēloties mācības tehnokumā.

Lasīt visu ziņu galerija (4)
Pasākumu kalendārs

Jaunākās galerijas


EkoskolaSkolas somaSkola 2030e-klase

uzdevumiIrlavas skola Ex libris
back to top