Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aktualitātes

Ģimenes diena!

02.05.2023

gimd.jpg

Pūpolu stādīšana

24.04.2023

31.jpgAtzīmējot Zemes dienu, skolas teritorijā iestādījām pūpolus, lai atbalstītu vietējās tauriņu, bišu un citas bioloģiskajai daudzveidībai svarīgas populācijas. Šajā dienā atceramies un novērtējam visu, ko zeme mums sniedz!

Paldies Airai Ozoliņai par stādmateriālu!

Lielā talka!

22.04.2023

Lielā14.jpgs talkas ietvaros, Irlavas pamatskolas skolēni un skolotāji talkoja iestādes tuvākajā apkārtnē.

Lasīt visu ziņu galerija (30)

Nāc un piedalies Zemes dienas talkā Irlavas ekoskolā!

20.04.2023

whatsapp-image-2023-04-19-at-13-29-11.jpgZemes diena tēma "Ieguldi Mūsu Planētā!"

Aicinot ikvienu novērtēt zemi un visu ko tā mums sniedz, mēs, Irlavas ekoskola, 21.04. stādīsim pūpolvītolus, lai atbalstītu vietējās tauriņu, bišu un citu bioloģiskai daudzveidībai svarīgu organizsmu populācijas.

Pūpolvītols ir pirmais pavasara vēstnesis, kas nodrošina pirmo nektāru un ziedputekšņus bitēm. 

Kandavas LT atvērto durvju diena

18.04.2023

4.jpg14.aprīlī uz Kandavas LT atvērto durvju dienu devās arī Irlavas pamatskolas 8. un 9. klases audzēkņi, lai uzzinātu klātienē kādi būtu ieguvumi, pēc 9.klases izvēloties mācības tehnokumā.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Lieldienu svinēšana!

13.04.2023

27.jpgPavadam Lieldieniņas... pasākums, aktivitātes un noslēgumā Lieldienu Eko tirdziņš. Skolēni tirgojās ar pašgatavotiem produktiem, domājot par iepakojumu, kas ir videi draudzīgs. Paldies mazpulcēniem par pasākuma un aktivitāšu vadīšanu!

Lasīt visu ziņu galerija (42)

Svinam Pasaules Meža dienu!

23.03.2023

9.jpgŠogad Meža dienā 3., 6. un 7.klases skolēni devās uz Studentkalna mežu, lai apzinātu DIŽKOKUS. Neticami, bet saskaitījām 36! Varam lepoties ar tik daudz vareniem kokiem mūsu apkārtnē. Meži dod milzīgu ieguldījumu mūsu planētas nākotnē.

Meža dienu tēma ir “Meži un veselība”, tāpēc bioloģijas skolotāja Vita bija sagatavojusi dažādus uzdevumus, lai skolēni paplašinātu savas zināšanas par to, ko mums sniedz meži -uzlabo mūsu garīgo un fizisko veselību, ir būtisks uztura un pārtikas avots, dabas aptiekas, atjaunojamies resurss kokmateriālu un koksnes ieguvei, kā arī mežiem ir nenovērtējama loma cīņā ar klimata pārmaiņām. Skolēni iepazina aizsargājamo staipekni, čagu, ķērpjus, nogaršoja liepu pumpurus, skaitīja dižkokus, guva labas emocijas.

Lasīt visu ziņu galerija (13)
Pasākumu kalendārs

Jaunākās galerijas


EkoskolaSkolas somaSkola 2030e-klase

uzdevumiIrlavas skola Ex libris
back to top